شرکت یزد موزائیک تاسیس شده در سال 1354 با خرید و نصب ماشین آلات تمام اتوماتیک از کشور ایتالیا سال 1357 به بهره برداری کامل رسید.
از بدو تاسیس، هدف شرکت؛ تولید موزائیک تمام اتوماتیک با کیفیت و نشان استاندارد بوده که رمز پایداری و برند شدن نام شرکت، همین ارتقا کیفیت درطی سالها بوده است.

این شرکت یکی از اعضاء کمیسیون تدوین استاندارد 755 ایران بوده و تاکنون موفق به دریافت استاندارد ایران، استاندارد بین المللی و نیز لوایح متعدد تقدیر و تشویق شده است که از نمونه های آن کسب عنوان واحد نمونه استاندارد برای چندین سال و اخذ گواهی استاندارد ایزو 9001 و 14001 و OHSAS18001 از کشورهای انگلستان و آلمان میباشد.

محصولات این شرکت با توجه به کیفیت بسیار بالا و ظرافت خاص و همچنین بسته بندی های به روز در بسیاری از پروژه های زیربنایی نظیر آشیانه هواپیما، ایستگاههای قطار، مدارس، ادارات دولتی، شهرداری ها، انبوه سازی ها، کارخانجات صنعتی، تولید کنندگان مواد شوینده و بهداشتی، انبارهای شرکتهای پخش و موارد بسیار دیگری مورد استفاده قرار گرفته است. این شرکت با توجه به دانش روز و درک صحیح از شرایط موجود و جایگزینی ماشین آلات روز دنیا، پیش قدم در جهت صادرات موزائیک ماشینی به کشورهای همسایه میباشد.

موزائیکهای این شرکت با ابعاد مختلف 25*25 و 30*30 و 33*33 و 40*40 و 40*80 با توجه به سفارش مشتری قابل تولید و عرضه میباشند. موزاییک ها بیشتر برای فضاهای بسته و محوطه های باز صنعتی، مسکونی، اداری و مکانهای دارای تردد زیاد مناسب بوده و همچنین جهت مکانهایی که نیاز به شستشوی زیادی دارند همانند پارک و پیاده رو ایده آل می باشند. برای فضاهای روباز که درزمستان دچار یخ زدگی میشوند استفاده از این موزاییک ها - بخاطر مقاومت بالا در برابر یخ زدگی - توصیه میشود.

 

سخن مدیرعامل